Slimtone

Başakşehir Esse Life Güzellik Merkezi - Slimtone

Slimtone
Selülit Giderme
Odaklı Basınç Enerjisi
Radyo Frekans Enerjisi
Metabolik Atıklar
Cilde Elastikiyet Kazandırma
Kan Dolaşımı
Bölgesel Zayıflama
Slimtone - Slimtone, odaklı basınç enerjisi ile bozulan kan dolaşımını düzenler ve selülite neden olan metabolik atıkların sistemden atılmasını sağlar. Aynı zamanda vücuttaki fazla yağların parçalanmasını destekler.
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Hijyen Sertifikalı Güvenilir
Kurumsal Güzellik Merkezi

Slimtone, bölgesel zayıflama, vücudun istenilen bölgelerindeki yağlanmayı azaltmak ve daha sıkı bir görünüm elde etmek için etkili bir yöntemdir. Vücut şekillendirme ve bölgesel zayıflama, birçok kişinin fitness hedefleri arasında yer almaktadır. Ancak bazı bölgelerdeki yağlanma ve sıkılaşmış dokular diyet ve egzersizle bile verilemeyebilir. İşte burada Slimtone teknolojisi devreye girer. Slimtone, son teknolojiye sahip bir cihazdır ve vücutta istenilen bölgelerde yağ yakımını artırmak ve cilt dokusunu sıkılaştımak için etkili bir çözümdür. Slimtone cihazı FDA onayına sahiptir. Slimtone teknolojisi insan sağlığına zarar vermeyen, profesyonel bir zayıflama uygulamasıdır. Slimtone cildin altındaki yağ hücrelerini hedef alarak zayıflamaya yardımcı olur.

Slimtone ile Bölgesel Zayıflamanın Faydaları

Slimtone ile bölgesel zayıflamanın birçok faydası vardır. İşte bazıları:

 • Slimtone ile bölgesel zayıflama yöntemi, hızlı ve etkili sonuçlar almanıza katkı sağlar. 

 • Uygulama sırasında cildin altındaki yağ hücreleri parçalanır ve metabolizma tarafından doğal olarak atılır. Bu sayede, daha sıkı ve şekilli bir vücut elde etmek mümkün olabilir.

 • Slimtone, cildin altındaki yağ hücrelerini hedef alırken aynı zamanda cildi de besler, cilt sağlığını iyileştirir.

Slimtone Teknolojisi Ne İşe Yarar?

 • Slimtone, vücutta belirli bölgelerdeki yağlanmayı belirleyerek 30 dakika sürecek seanslar ile fit bir görünüme kavuşmanıza katkı sağlar. Özellikle karın, basen, bacaklar, kollar veya baş bölgelerindeki inatçı yağları azaltmak için kullanılır. Bölgesel zayıflama hedeflerine odaklanarak, istenilen bölgelerde daha ince ve sıkı bir görünüm elde etmek mümkündür.

 • Slimtone, özel frekanslar kullanarak yağ hücrelerini hedef alır ve metabolizmayı hızlandırarak yağ yakımını artırır. bu sayede yağ depoları küçülür ve incelme sağlanır. Slimtone ayrıca kan dolaşımını artırarak dokuların oksijenlenmesini ve toksinlerin atılmasını destekler.

 • Slimtone, cildin elastikiyetini artırmaya yardımcı olan kolajen üretimini uyarır. Bu da cildin sıkılaşmasını ve daha genç bir görünüm elde edilmesini sağlar.Slimtone aynı zamanda selülit görünümünü azaltır ve cilt dokusunu düzgünleştirebilir.

 • Slimtone bölgesel zayıflama, cerrahi müdahale ve iğneler gerektirmez. Ayrıca doğal bir yöntem olduğu için kimyasal veya zararlı maddeler içermez.

Slimtone Teknolojisinin Özellikleri

 • Bölgesel zayıflamayı hedefler.

 • Yağ hücrelerini azaltır. 

 • Cilt sıkılaşmasını sağlar.

 • Non-invaziv bir yöntemdir.

 • Doğal ve güvenlidir.

 •  Kişiye özel tedavi planlanabilir.

 • Hızlı ve etkili sonuçlar almanızı sağlar.

Slimtone Seansları Ne Kadar Sürmektedir?

Seans sıklığı ve sayısı kişiden kişiye değişmekle birlikte seans süresi genellikle 30 dakika olarak gerçekleştirilir.

Slimtone Uygulamasını Kimler Yaptırabilir?

Slimtone bölgesel zayıflama uygulaması hem kadınlara hem de erkeklere yapılmaktadır. Kadın ve erkek vücudu farklı özellikler taşısa da yağ yakımı için benzer protokoller tercih edilebilir. Slimtone ortak tercih edilen ve uygulanan bir teknolojidir. Her bireyin vücut yapısına ve hedeflerine göre farklı Slimtone tedavi planları düzenlenebilir. Bu sayede, kişiye özel bir yaklaşım sağlanır ve en iyi sonuçlar elde edilir.

Başakşehir Esse Life Güzellik Merkezi avantajlı Slimtone fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ara
Whatsapp