Ücretsiz Cilt Analizi

Başakşehir Esse Life Güzellik Merkezi - Ücretsiz Cilt Analizi

Ücretsiz Cilt Analizi
Cilt Bakımı
Cilt Uzmanları
Sağlıklı Cilt
Canlı ve Genç Cilt
Cilt Problemleri
Ücretsiz Cilt Analizi - Cildin ihtiyaçlarını tespit etmek ve yaptırılacak olan cilt bakım uygulamalarında doğru bir rota oluşturulmasını sağlamak adına gerçekleştirilen bu analiz ile kişiye uygun cilt bakım ürünleri ve uygun cilt bakım tedavileri doğru bir şekilde uygulanır.
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Hijyen Sertifikalı Güvenilir
Kurumsal Güzellik Merkezi

Günümüzde cilt sağlığı, insanların güzellik ve bakım konusunda daha bilinçli hale gelmeleriyle birlikte önem kazanmıştır. ancak doğru cilt bakımı rutini oluşturmadan önce cildin ihtiyaçlarını anlamak ve belirlemek gerekir. İşte bu noktada ücretsiz cilt analizi işleri kolaylaştırmaktadır. Ücretsiz cilt analizi, cilt sağlığınızı korumanın ve doğru cilt bakım rutini oluşturmanın ilk adımıdır.

Ücretsiz Cilt Analizi Nedir?

Ücretsiz cilt analizi, cilt sorunlarını düzeltmek için cilt bakım uzmanları tarafından verilen hizmettir. Bu hizmet, hedeflenen cilt bölgesi için özel olarak tasarlanmış cilt analiz cihazı kullanılarak gerçekleştirilir. Analiz sonuçları, kişilerin bireysel cilt ihtiyaçlarına veya hedeflerine uygun ürün ve tedavi planları oluşturma konusunda yol haritası oluşturur.

Cildin güncel durumunun analiz edilmesi için verilen bu hizmet sonrası cildin kırışıklık oranı, elastikiyet kaybı, leke oranı, cilt tipi, cilt tonu gibi bir takım kriterlere de ulaşılmaktadır.

Ücretsiz Cilt Analizi Sonrası Verilen Hizmetler

Ücretsiz cilt analizi hizmeti sonrası güzellik merkezimizde, çeşitli tedaviler uygulanmaktadır. 

●     Kolajen İp

●     Yosun Peeling

●     Karbon Peeling

●     Cilt Gençleştirme

●     Profesyonel Cilt Bakımı

●     Hydrafacial

●     Oksijen Bakımı

Ancak bu tedaviler kişiden kişiye değişiklik gösterebilmektedir. Hangi tedavinin sizin için uygun olduğuna detaylı cilt analiziniz yapıldıktan sonra karar verilmektedir.

Neden Ücretsiz Cilt Analizi Yaptırmalısınız?

● Her insanın cilt tipi farklıdır ve doğru cilt bakım ürünlerini seçmek için cilt tipinizi bilmek gereklidir. Ücretsiz cilt analizi; yağlı, kuru, karma veya hassas cilt gibi farklı cilt tiplerini belirlemenize yardımcı olur.

● Akne, lekeler, kızarıklık gibi cilt zsorunlarıyla başa çıkmak için doğru tedavi protokollerini belirlemek ve uygulamak önemlidir. Ücretsiz cilt analizi ile salonumuzda cilt sorunlarınızı belirleyerek size uygun tedavi yöntemlerini belirlemekteyiz.

●     Cilt analizi, cildinizin ihtiyaçlarını ve hassasiyetlerini tespit ederek sze uygun cilt bakım ürünlerini seçmenize katkı sağlar. Böylece, para ve zaman kaybetmek yerine doğru ürünleri kullanarak cilt sağlığınızı iyileştirebilir ve belirlediğiniz rutinler ile cilt sağlığınızı sürdürülebilir kılabilirsiniz.

●     Cilt analizi sadece başlangıç için değil, aynı zamanda cilt sağlığınızı düzenli olarak takip etmek için de önemlidir. Analizler, cilt durumunuzdaki değişiklikleri tespit etmenize olanak sağlar ve gerekirse cilt bakım rutininizi güncellemenize yardımcı olur. Böylec cildinizin ihtiyaçlarına daha iyi yanıt verebilirsiniz.

Nerede Ücretsiz Cilt Analizi Yaptırabilirsiniz?

Profesyonel cilt bakım merkezlerinde ücretsiz cilt analizinizi yaptırabilirsiniz. Başakşehir Esse Life Güzellik Merkezimizde cilt bakım uzmanlarımız tarafından ücretsiz cilt analizi hizmeti sunulmaktadır. Randevu alarak profesyonellerimizden yardım alabilirsiniz. İstanbul’da hizmet veren güzellik salonumuzda ücretsiz cilt analizi ile cilt sorunlarınıza uygun çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. 

Ücretsiz Cilt Analizi İle Neler Sağlanmaktadır?

●     Cilt sorunlarını tespit edilmesi ve doğru tedavi protokollerinin uygulanması

●     Doğru ürünleri seçilip, cilt bakım rutinine dahil edilmesi

●     Cilt tipinin belirlenerek cildin ihtiyaçlarının karşılanması

●     Cilt minerallerinin analizi

●     Cilt elastikiyet ve kollajen analizi

●     Nem analizi

●     UV hasarlı cilt analizi

Detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ara
Whatsapp